KONCERT LENE KOVAČEVIĆ 4. NOVEMBRA U NEGOTINU

web_Lena1Popularna džez pop muzičarka, Lena Kovačević nastupiće sa svojim muzičarima u Domu kulture “Stevan Mokranjac” u Negotinu u četvrtak 4. novembra od 20 sati. Za koncert u Negotinu, Lena je pripremila kompozicije koje su poslednjih godina obeležile njenu karijeru, od džez standarda i pop hitova u originalnim obradama, do hitova koji se slušaju u Srbiji, regionu i svetu. Negotinci će uživati u Leninim hitovima “Cafe”, “Dubine”, snažnoj baladi “Samo da mi je”,  novijoj autentičnoj obradi dens hita 90-ih godina, grupe Fanky G. “Leto je”, pesmi “Požuri”, njenom najnovijem singlu “Beograde”, “Crnom leptiru”, singlu iz doba pandemije i drugim. Posebna poslastica za publiku, kako se očekuje, biće pesma “San”, za koju je tekst napisao Lenin otac, čuveni režiser Dušan Kovačević i koja će se naći  u njegovom najnovijem filmu “Nije loše biti čovek”.Lena Kovačević diplomirala je Muzički konzervatorijum u Amsterdamu i jedan je od najvažnijih muzičara nove generacije. Fuzija popa i džeza koju, šarmantna i uvek pozitivna i inspirativna za druženje sa publikom, Lena Kovačević i njeni muzičari neguju, odveli su ih na pozornice širom sveta, od Austrije, Holandije, Nemačke, Italije, Kipra, Belgije, do Amerike i Ujedinjenih Emirata, ali i gradova širom Srbije i regiona.

Ulaznice za koncert Lene Kovačević, po ceni od 500 dinara, biće u prodaji od ponedeljka  01.novembra na biletarnici Doma kulture “Stevan Mokranjac”.

Radno vreme biletarnice:
Radno vreme biletarnice, u utorak (02.11.) i sredu (03.11) od 9 do 13 i od 17 do 19 sati, dok će u četvrtak, na dan koncerta biletarnica biti otvorena od 12 sati i radiće do početka koncerta.
Posetioci su u obavezi da se prilikom ulaska u Dom kulture „Stevan Mokranjac“ pridržavaju svih zaštitnih mera protiv korone, da poštuju distancu i nose maske tokom trajanja programa, što je i obaveza svih zaposlenih.
Dobro nam došli!